У Гончарівській громаді триває відновлення пошкодженої інфраструктури

Внаслідок російських обстрілів було сильно пошкоджено будівлю дитячого садочку в Гончарівській громаді.

 

Нині за кошти громади проводяться роботи з заміни віконних та дверних блоків, утеплення горища, завершується ремонт покрівлі. Лишається ще великий обсяг  внутрішніх робіт.

 

«Обласна військова адміністрація докладе зусиль, щоб ремонтні роботи внутрішніх приміщень дитячого садочку було здійснено за рахунок резервного фонду державного бюджет», – сказала заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк.

 

Також російські агресори розбомбили приміщення  підстанції екстреної медичної допомоги. Місцева влада вирішила облаштувати підстанцію у двох модульних будинках. 

 

Будиночки оснащені всім необхідним для цілодобового чергування співробітників: є електрозабезпечення, опалення, вода, меблі. Після завершення благоустрою території навколо будинків  підстанція запрацює.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВНАСЛІДОК РАКЕТНОГО ОБСТРІЛУ ГОНЧАРІВСЬКОГО Є ЗАГИБЛІ І ПОРАНЕНІ ВІЙСЬКОВІ

 

Крім того, завдяки допомозі  громадської організації «Інфекційний контроль в Україні» за підтримки PROJECT HOPE відновлено амбулаторію, яка зазнала значних руйнувань.

 

Зауважимо, що за власні кошти громада облаштувала для ліцею два модульні укриття з вентиляційною системою. В укриттях є обігрівачі, біотуалети, обладнані місця для сидіння, мережа Wi — Fi, також є запаси води та ліків — все необхідне для комфортного та безпечного  перебування учнів під час повітряної тривоги.

 

Джерело – Чернігівська ОВА

 

 

 

 

Источник