У Корюківці поховали двох рідних братів, які загинули разом на війні

2 грудня у Корюківці пройшла церемонія прощання з двома військовослужбовцями – рідними братами, які загинули на війні.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Молодший сержант Олександр Камишний народився 13 квітня 1982 року у Корюківці. Протягом 1988-1999 років навчався в школі№ 1, де здобув повну загальну середню освіту, далі вступив у Ніжинське професійне училище № 11 за напрямом «слюсар-електрик з ремонту електроустаткування.

Закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «фінанси», здобувши кваліфікацію молодшого спеціаліста з фінансів та бакалавра з економіки й підприємництва.

Працював водієм та ремонтником побутових приладів на ПП «Нековаль» та машиністом на шпалерно-друкувальній машині у ВАП КФТП. З 2001 по 2002 роки проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України.

З квітня 2014 року по квітень 2015 року брав безпосередню участь в АТО на території Луганської та Донецької областей. За час військової служби був нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня», медалями «За оборону м. Дебальцево», «За оборону Рідної Держави», «За сумлінну службу».

У перший день повномасштабної війни долучився до лав оборонців України. Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А7328 на посаді командира стрілецького відділення.

Загинув 2 жовтня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Луганщині.

Солдат Дмитро Камишний народився 27 червня 1977 року в Корюківці. Протягом 1983-1993 років навчався в школі № 1, а з 1993 по 1994 роки – в Щорському ПТУ № 7 за спеціальністю «водій».

З 1995 по 1996 роки проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України. Трудову діяльність розпочав у Корюківській райсанепідемстанції, де працював з 1998 по 1999 роки. З 1999 року працював на Корюківській фабриці технічних паперів.

У перший день повномасштабної війни разом з братом без роздумів став на захист Батьківщини. Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А7328 на посаді стрільця-помічника гранатометника стрілецького відділення.

Загинув 2 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Попрощалися з воїнами та поховали їх на місцевому кладовищі рідного міста.

Джерело – Gorod.cn.ua

                                                   

Источник

Новости Чернигова