У Мені з`явився свій «доктор Мартенс»: батько 11 дітей створює унікальне взуття

Менський підприємець Сергій Милейко, якого знають як батька 11 дітей, пошив неймовірні черевики – їх важко відрізнити від кращих зразків відомого британського бренду Dr. Martens.

 

Про досягнення майстра, що заробляє ремонтом взуття, повідомляє «Менщина».

 

Нещодавно він розмістив на своїй Facebook-сторінці світлину черевиків, що дуже схожі на вироби фірми Dr. Martens. Як виявилося, взуття він шиє давно. Щоправда, раніше йому багато замовляли звичайного, робочого, нестандартних розмірів. Потім сировина здорожчала. Клієнтів стало обмаль.

 

 

Тому майстер зробив перерву, займався лише ремонтом. І згодом зрозумів, що даремно.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РОДИНИ З МЕНИ НАРОДИЛАСЯ 11-ТА ДИТИНА

 

Повернутися змусило життя. Родина у Сергія Милейка велика, найбільша на Менщині. Тож взуття треба чимало. А якісне днем з вогнем не знайти. Дружині аж 3 роки чоботи шукав, поки придбав.

 

Тому і взявся нині майстер до улюбленої справи. Пошив унікальне взуття своїм донькам. Відтворив Dr. Martens за фото з українських матеріалів, які придбав у Чернігові. Тепер збирається собі пошити. Впевнений, що може впоратися за день-два.

 

 

«Думки поставити це "на потік", шити для людей, виникають. Але не знаю, як будуть купувати. Адже якщо купувати якісні матеріали, то ціна буде не маленька. Та ще робота. Наприклад, такі, як я пошив дівчатам, це зимові, коштуватимуть приблизно 2 тисячі гривень», — розповів Сергій Милейко.

 

За його словами, має багато планів. Тим більше, що створювати взуття майстру більше до вподоби, ніж ремонтувати.

 

Фото – Facebook-сторінка Сергія Милейка

 

Источник