У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді запрацювала поліцейська станція

Сьогодні начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію в селищі Михайло-Коцюбинське Чернігівського району. Про це повідомляє Поліція Чернігівської області.

На відкритті поліцейської станції також були присутні заступник начальника ГУНП Дмитро Лось, начальник Чернігівського районного управління поліції Олександр Шульга, селищна голова Ніна Ворох, депутат Чернігівської обласної ради Олександр Демиденко, представники районних владних органів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівський поліцейський удостоєний ордена «За заслуги» III ступеня

За підтримки місцевої влади поліцейську станцію в Михайло-Коцюбинському забезпечили всіма необхідними меблями й оргтехнікою.

– В умовах війни ми продовжуємо реалізовувати на Чернігівщини важливі безпекові ініціативи. Відкриття станції допоможе поліції оперативніше та ефективніше реагувати на всі повідомлення і звернення місцевих мешканців.

Це знакова подія як для громади, так і для поліції. Адже створення станцій відчиняє нам двері для участі у проєкті «Поліцейський офіцер громади». Плідна співпраця місцевої влади та поліцейських украй важлива для забезпечення спокою і безпеки громадян, – наголосив Володимир Нідзельський.
Поліцейська станція, на якій нестимуть службу правоохоронці, також оснащена всім необхідним для швидкого реагування на звернення громадян, для забезпечення публічної безпеки та профілактики правопорушень на території обслуговування.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tags

Источник

Новости Чернигова