У мікрорайоні Бобровиця у Чернігові руйнують стару школу

За адресою вулиця Шевченка, 187 почалися роботи з демонтажу старих будівель загальноосвітньої школи №23. Фотографії з місця опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук журналістка Вікторія Сидорова.

Нараз будівельники прибирають старі будівлі. Міська влада обіцяє тут побудувати новий навчальний заклад європейського зразка.

Нагадаємо, влітку 2019 року управління освіти оголосило, що навчальний рік у школі №23 не розпочнеться через аварійний стан будівлі. Будинок, у якому розміщувалася школа – 1929 року. При цьому спортивний зал і туалети знаходилися за межами школи – в окремих будівлях.

Дітей тоді зі школи №23 у Бобровиці (а це 220 учнів) перевели переважно до школи №16, що розташована в районі перехрестя вулиць Шевченка та Рокосовського – біля університету «Чернігівська політехніка».

Тоді ж міський голова Владислав Атрошенко та очільник управління освіти Василь Білогура пообіцяли, що на місця старої школи у Бобровиці з’явиться новий сучасний заклад – школа-сад для дітей 1-4 класів.

Проєкт нової школи був погоджений ще у квітні 2018 року на засіданні міської архітектурно-містобудівної ради. Відповідно до технічної документації нова 4-поверхова школа має бути розрахована на 270 дітей. А триповерховий корпус для дитячого садочка – на 75 вихованців.

Тут передбачені кухня, їдальня, пральня. На території закладу – спортивні та дитячі майданчики.

На той час орієнтовна вартість будівництва складала близько 97 мільйонів гривень. Тепер ця сума, швидше за все, буде збільшена через подорожчання будівельних матеріалів, розміру мінімальної зарплати та коливання курсу валют.

Источник

Новости Чернигова