У небі над Чернігівщиною випробовували новий український безпілотник «Лелека-100»

Нещодавно на Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки почали проводитись державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека -100».

Про це повідомляють на Facebook-сторінці інституту.

Випробувальні польоти проводять спільні екіпажі з числа зовнішніх пілотів від виробника та випробувальної бригади ДНДІ ВС ОВТ, які пройшли відповідну підготовку. Зовнішньотраєкторні вимірювання здійснюються радарною системою MFTR-2100/40.

У небі над Чернігівщиною випробовували новий український безпілотник «Лелека-100», фото-1

Відповідно до програми Державних випробувань передбачено оцінку аваіційного комплексу в умовах протидії засобів протиповітряної оборони (ППО) та радіоелектронної боротьби (РЕБ). За результатами випробувань буде прийматись рішення про прийняття безпілотного авіаційного комплексу «Лелека -100» на озброєння Збройних Сил України.

У небі над Чернігівщиною випробовували новий український безпілотник «Лелека-100», фото-2

Довідка

БпАК «Лелека-100» український військовий багатофункціональний безпілотний літальний апарат, що створений для вирішення завдань з аеророзвідки та визначення точних географічних координат об’єктів у режимі реального часу.

Комплекс розробляється для роботи в умовах складної радіо електронної обстановки, у режимі навмисної постановки радіозавад або блокування систем супутникової навігації. БпАК стійкий до погодних умов та придатний до використання у будь-який час доби, в 2016 р за результатами визначальних відомчих випробувань був допущений до експлуатації в ЗС України.

У небі над Чернігівщиною випробовували новий український безпілотник «Лелека-100», фото-3

Источник

Новости Чернигова