У Непалі група осіб вербувала людей на війну проти України: їх затримали

Поліція взяла під варту 10 осіб, котрих затримали за останні декілька діб,- повідомляє tsn.ua.

В Непалі поліція затримала 10 осіб, які підозрюються в тому, що з безробітних людей вони брали великі суми грошей за туристичні візи, після чого незаконно вербували їх у російську армію.

Про це пише Reuters.

Як зазначається, цього тижня Непал звернувся до Москви з проханням не вербувати своїх громадян до російської армії та відправити будь-якого непальського солдата, що служить в її збройних силах, назад до гімалайської країни. Це сталося після того, як шість громадян Непалу, що служили в російській армії, були вбиті.

Начальник районної поліції Катманду Бхупендра Хатрі заявив, що 10 осіб перебувають під вартою в поліції після того, як були затримані за останні кілька днів.

«Ми обговорюємо цю справу з урядовими адвокатами та доставимо їх (підозрбваних, — ред.) до суду», — сказав Хатрі в інтерв’ю агентству Reuters. 

За словами Хатрі, затримані незаконно брали з кожної людини до 9000 доларів і відправляли їх до Росії за «гостьовими (туристичними) візами», в основному через ОАЕ. Потім їх вербували до російської армії.

«Це випадок контрабанди людей… організованої злочинності», — додав Хатрі.

Непал, який розташований між Китаєм та Індією, звернувся до Росії з проханням виплатити компенсацію сім’ям загиблих непальських громадян.

Непальські солдати, яких називають гуркхами, відомі своєю хоробрістю і бойовими навичками та служили британській та індійській арміям після здобуття Індією незалежності в 1947 році згідно з угодою між трьома країнами. З Росією такої угоди немає.

Джерело: tsn.ua

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: tsn.ua Теги: У Непалі, Група, Осіб, Вербувала, Людей, На війну, Проти, України, Їх, Затримали

Источник

Новости Чернигова