
Моторошна подія сталася вчора, 28 лютого, близько восьмої ранку на залізничному вокзалі у Ніжині.
Відомо, що чоловік пенсійного віку з власної волі ліг на рейки при наближенні електрички «Київ – Ніжин».
Внаслідок чого його госпіталізували до Ніжинської міської лікарні з ампутованими ногами, відкритою черепно-мозковою травмою та іншими ушкодженнями.
Джерело – Час Чернігівський
Фото з мережі
