У Ніжині чоловік ліг на рейки перед електричкою: йому відрізало ноги

Моторошна подія сталася вчора, 28 лютого, близько восьмої ранку на залізничному вокзалі у Ніжині.

Відомо, що чоловік пенсійного віку з власної волі ліг на рейки при наближенні електрички «Київ – Ніжин».

Внаслідок чого його госпіталізували до Ніжинської міської лікарні з ампутованими ногами, відкритою черепно-мозковою травмою та іншими ушкодженнями.

Джерело – Час Чернігівський

Фото з мережі

Источник

Новости Чернигова