У Ніжині дорожчає комуналка: за що доведеться платити більше

09 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Основне питання порядку денного – встановлення тарифів на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення та видалення побутових відходів.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

Наявні на сьогодні тарифи діють з грудня 2021 року. 35% вартості цієї послуги складає ціна на пальне та придбання запчастин для спецтранспорту, 37% – оплата праці робітників. Протягом 2021-2024 років ціни на пально-мастильні матеріали значно підвищились (дизпаливо – на 88,8%, бензин – 96,3%, газ – 47,9%, солідол – 211,7%). Також на 23% зріс розмір мінімальної заробітної плати. Змінилася вартість і багатьох інших статей витрат цієї послуги. Через це тарифи, сформовані три роки назад, не покривають фактичних витрат КП «Виробниче управління комунального господарства» на надання комунальної послуги.Реклама:

На засіданні виконавчого комітету було ухвалене рішення встановити плату за послугу з управління побутовими відходами у розрахунку на 1 мешканця у розмірі (з урахуванням ПДВ):

  • 54,40 грн/міс. – для населення багатоквартирних будинків;
  • 59,68 грн/міс. – для населення одноквартирних будинків.

Нові тарифи будуть введені у дію з 15.07.2024 року. Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, з 01 січня 2025 року в Ніжинській громаді будуть діяти нові ставки земельного податку на три категорії земель.  Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова