У Ніжині дві молоді лікарські родини отримали ордери на службове житло

Місцева влада Ніжина продовжує всіляко підтримувати медичну галузь міста. Один з видів підтримки — заохочення молодих спеціалістів, яким надається службове житло.

Сьогодні, 27 вересня, у Ніжині відбулася приємна подія: на засіданні виконкому міський голова Олександр Кодола вручив ордери і ключі від квартир двом лікарським родинам.

Так, службове житло отримають Дмитро Едуардович Пемпко та Марина Миколаївна Андрюшкіна, які працюють сімейними лікарями в КНП «Ніжинський міський центр медико-санітарної допомоги», і лікар-інтерн ортопед-травматолог Олександр Серафимович Лях та лікар-інтерн-хірург Іванна Євгенівна Лях, які працюють у КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького».

Дані спеціалісти зобов’язуються відпрацювати на зайнятих посадах 10 років.

«У нас відбулася зустріч з цими родинами. Вони дійсно хочуть залишитися у Ніжині. Незважаючи на складні часи, місто знаходить можливість підтримувати наших лікарів», — підкреслив Олександр Михайлович.

Щасливі родини щиро подякували міському голові Олександру Кодолі, заступникам міського голови Ірині Грозенко, Сергію Смазі, керівникам медзакладів, в яких працюють, Оксані Калініченко та Олександру Костирку за увагу і підтримку.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук
Фото автора

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник