У Ніжині думали над тим, як зробити бібліотечний простір більш сучасним та привабливим

В межах проєкту відбувся Ідеатон – захід для пошуку вдалих рішень та ідей, що можуть вирішувати певні завдання та проблеми. Зокрема, Ідеатон був спрямований на пошук ідей, які дадуть змогу зробити простір бібліотеки більш сучасним та привабливим, та на визначення обладнання і ресурсів, які мають бути в бібліотеці, аби це сприяло розвитку креативного бізнесу в місті.

В Ніжинській центральній міській бібліотеці зібрались небайдужі містяни, представники Ніжинського управління культури та туризму, волонтери та представники депутатського корпусу Ніжинської міської ради.

Менторами Ідеатону були львівські фахівці з дизайну та архітектури: мультидисциплінарний дизайнер Тарас Пастущак та архітекторка, урбаністка, інтер’єрна та предметна дизайнерка Марта Буряк.

Учасники Ідеатону були об’єднані в команди і виконували покрокові завдання: аналіз сучасного стану бібліотеки та запитів її користувачів, генерування ідей, прототипування ідей, скетчинг, а на завершення — презентації командних напрацювань.

Напередодні Ідеатону наші бібліотекарі провели опитування серед жителів міста на предмет бачення містянами сучасної бібліотеки і її функцій. Всі побажання були враховані під час обговорень.

Захід відбувся в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks. В межах проєкту бібліотека вже провела ряд зустрічей із цікавими лекторами у сфері креативних індустрій, а також отримала нову сучасну літературу в цій галузі.

За інформацією Ніжинської центральної міської бібліотеки

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник