У Ніжині фура зіпсувала нову дорогу. Мер розлютився. ФОТО

11 травня Ніжинський міський голова Олександр Кодола став свідком неприємної події: під час розвантаження водій багатотонної фури зіпсував нову дорогу біля шиномонтажу на вулиці Незалежності у Ніжині.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомила керівниця прес-центру Ніжинради Ольга Гук.

За її словами, водій привіз для розвантаження товар (імовірно, шини). При цьому він порушив норму щодо заборони руху багатовантажного транспорту містом, під’їхав по зустрічній смузі, розвантажувався, стоячи  двома колесами з одного боку на бордюрі та тротуарі.

«2-3 роки тому на цій ділянці облаштували нове асфальтове покриття, тротуари, встановили нові бордюри», — уточнила Гук.

Обурений Кодола викликав до мерії на «килим» власника шиномонтажу, Володимира. Під час «профілактичної бесіди» перший зауважив, що у міста немає коштів, аби упродовж року відремонтувати всі шляхи.

«Треба берегти те, що зроблено. Я, як міський голова, буду жорстко реагувати», — зауважив міський голова.

Втім, проблему вирішили мирно. Власник запевнив Кодолу: такого не повториться і він особисто контролюватиме під’їзд машин до шиномонтажу. Також Володимир вибачився перед ніжинцями.

 

Чиновники запропонували йому укласти соціальну угоду та сплачувати кошти до міського бюджету на розвиток інфраструктури. Відтак цього разу санкцій до порушника обіцяли не застосовувати. Про завдані збитки наразі інформації немає.

Фото – Ніжинрада.

Источник