У Ніжині не встановлюватимуть новорічну ялинку. Святкові кошти підуть на ЗСУ

Війна змінила наше життя в усьому. Особливо в тому, що стосується різних свят і відзначення різноманітних подій. Усе це – не на часі, актуальна лише боротьба за нашу незалежність і державу. 

Між тим, до улюбленого всіма свята Нового року  — не так уже й довго. І зазвичай у цей період починалася підготовка до святкових заходів. Але нині вже відомо, що традиційної новорічної ялинки в центрі Чернігова та святкових локацій цьогоріч не буде. А що про новорічні ялинки та святкування кажуть в інших громадах області? 

Олександр Кодола, ніжинський міський голова

Ми радилися з командою з цього приводу. І вважаємо, що сьогодні ялинку недоцільно ставити. В країні війна, а Чернігівщина – прикордонна область. Тим більше, треба розуміти: якщо встановимо ялинку, то доведеться якусь ілюмінацію, підсвітку робити. А в нас нині проблеми з електроенергією, аварійні відключення постійні. Тому це не святково.

У нас велика штучна ялинка. Я ще нардепом подарував її місту. І її щороку ставили в Ніжині. Але ж на встановлення теж потрібні витрати – на монтаж, потім демонтаж, витрати пального, зусилля комунальних підприємств. І якісь елементи новорічного декору щороку потребують оновлення. Тому гроші на це вирішили не витрачати, краще направимо їх на підтримку Збройних Сил України вже в листопаді- грудні цього року. А Новий рік і всі свята відзначимо на достойному рівні вже після нашої Перемоги. 

Діток, звісно, вітатимемо з новорічними святами. Продумаємо програму – чи в садочках, чи в інших закладах. Це однозначно. Щороку місто виділяє кошти на закупівлю новорічних подарунків для великої категорії дітей. Це тисячі дітей, які потребують підтримки дорослих.

За матеріалами Челайн

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник

Новости Чернигова