У Ніжині планують побудувати реабілітаційний центр для військових: що відомо?

У Ніжині планують побудувати реабілітаційний центр за кошти бізнесменів із Франції. Про це у коментарі Суспільному розповів міський голова Ніжина Олександр Кодола. Він зазначив, що у грудні 2022 року на саміті мерів вдалося налагодити співпрацю з президентом Національної асоціації архітекторів Франції Мартеном Дюплантьє. За чотири місяці обговорень та консультацій, в Ніжині взялися втілювати ідею в життя. Детальніше — у матеріалі

«Ми зараз відпрацьовуємо ідею збудувати на території міської лікарні реабілітаційний центр за кошти французьких бізнесменів. Це не за бюджетні кошти. Ми представили Міністру таку пропозицію. Міністр попередньо підтримав, надав доручення фахівцям МОЗ зараз підрахувати медичне і технічне завдання на яку кількість осіб має бути розрахований цей реабілітаційний центр».

 

Будівлю центру збудують «з нуля» і вона буде розташована поруч з Ніжинською міською лікарнею. Потім Національна служба здоров'я України має взяти Центр на обслуговування, щоб надавати медичні пакети згідно із законодавством.

 

«Ми говоримо про реабілітацію військових, потім в майбутньому, у мирній країні, після перемоги цей центр має надавати послуги людям із серцево-судинними захворюваннями, інсультами й так далі.

   

Як повідомив Кодола, цього тижня спеціалісти Міністерства охорони здоров’я мають приїхати до Ніжина, щоб провести всі розрахунки для побудови реабілітаційного центру.

 

Джерело: Суспільне Чернігів

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Источник

Новости Чернигова