У Ніжині працює 32 пішохідних світлофори

ЧЕРГОВИМ І МАЙЖЕ ОСТАННІМ КРОКОМ ДО ПІДКЛЮЧЕННЯ ВСІХ ПІШОХІДНИХ СВІТЛОФОРІВ У НІЖИНІ СТАЛО ПІД’ЄДНАННЯ ПРАЦІВНИКАМИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» 4 СВІТЛОФОРІВ ПО ВУЛИЦІ ПРИЛУЦЬКА ДО МЕРЕЖІ ЖИВЛЕННЯ.

Нагадаємо, що на центральних вулицях над пішохідними переходами є консолі які містять два світлофори та ліхтарі додаткового підсвічення території переходу. Світлофори працюють цілодобово в режимі мигання ліхтарів помаранчевого кольору, а помаранчевий на рівні з жовтим кольором, як відомо, згідно Правил дорожнього руху, є кольорами уваги.

Ці світлофори по вулиці Прилуцька також під’єднано до окремих мереж вуличного освітлення і при наявності постачання електричної енергії, в даних локаціях, будуть працювати у режимі цілодобового мигання.

Електриками КП “ВУКГ” було змонтовано 2 окремих спеціальних лінії живлення для цих світлофорів довжиною в 1950 метрів з вмонтованими датчиками ступеня освітленості. Такі датчики “стежать” за ступенем рівня освітленості навколо переходів і вмикають освітлення коли на вулиці стає темно.

Відтепер, у місті вже працює 32 таких світлофори, а останній, що знаходиться по вулиці Шевченка буде підключено найближчим часом.

КП ВУКГ

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник