У Ніжині привітали медсестер із професійним святом

У Ніжині з нагоди професійного свята відзначили медичних сестер, чия щоденна праця пов’язана з турботою про пацієнтів, відповідальністю та підтримкою людей у непрості моменти.

У міській раді зазначили, що саме завдяки уважності, професіоналізму та людяності медичних сестер пацієнти відчувають тепло й упевненість під час лікування.

Подяками міського голови нагородили Ірину Аврамчук, Олену Гармаш, Надію Горбунову та Діну Легу.

“Дякуємо за відданість справі та вагомий внесок у розвиток медичної сфери громади!”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв MYNIZHYN, студентка Ніжинського агротехнічного інституту Іванна Коваленко отримуватиме стипендію Президента України. Відповідний наказ оприлюднило Міністерство освіти і науки України.

Источник

Новости Чернигова