У Ніжині рекордні борги населення за тепло

У Ніжині заборгованість населення перед ТОВ “НіжинТеплоМережі” сягнула понад 50 мільйонів гривень.
За майже два роки повномасштабної війни у місті з’явилося 400 нових боржників за тепло.

Про це Суспільному розповіла тимчасово виконуюча обов’язки директора ТОВ “НіжинТеплоМережі” Любов Ісаєнко.

За її словами, станом на 1 січня 2022 року заборгованість становила 43 мільйони 462 тисяч. За два роки ніжинці заборгували сім мільйонів. Станом на січень 2024 року борг споживачів “НіжинТеплоМережі” становить 50 мільйонів 582 тисячі.

Ріст заборгованості, за словами Любові Ісаєнко, спричинений фінансовою неспроможністю населення через повномаштабне вторгнення росіян.

“Відбулися зміни й у сфері соціального захисту населення. Значно зменшені соціальні норми споживання житлово-комунальних послуг, внаслідок чого зменшений розмір відшкодування по субсидіях, а дехто взагалі її втратив”, — розповіла Ісаєнко.

“НіжинТеплоМережі” обслуговує 14 тисяч 571 абонента, з них у списку боржників 1 943. Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

На тих, хто систематично не сплачує за комунальні послуги підприємство позивається до суду. Наприклад, із 400 нових боржників, які з’явилися протягом останніх двох років, до суду скерували 260 заяв. Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова