У Ніжині відбулося офіційне відкриття клініки «Тесла»

Незважаючи на складну ситуацію, пов’язану з війною, в Україні продовжують реалізовувати проєкти, заплановані ще до повномасштабного вторгення російських загарбників.

Один з таких проєктів — відкриття нової сучасної медичної клініки «Тесла» у Ніжині.

Як зауважив на церемонії відкриття один із засновників клініки Сергій Бут, вони спільно з партнерами йшли до цього моменту цілих два роки. Повномасштабне вторгнення росіян призупинило їхні плани, але згодом все ж таки було прийнято спільне рішення рухатись далі. І ось цей важливий день настав…

Технічне відкриття клініки у Ніжині відбулося 12 вересня. Сьогодні, 28 вересня, проведено офіційний захід, до якого долучилися міський голова Олександр Кодола і заступник міського голови Сергій Смага.

«Здається, зовсім недавно, минулого року ми зустрічались із засновниками та обговорювали плани і наміри. І от сьогодні вже відкриваємо чудовий медичний заклад. Я би назвав це прикладом яскравого економічного патріотизму — віри в нашу країну, в нашу Чернігівщину і в наш Ніжин, зокрема. Але в першу чергу — в ЗСУ, які надають нам змогу жити і працювати далі.

Відкриття даного закладу для нашого міста — це додаткові можливості для жителів, додаткові послуги, нові робочі місця, сплата податків», — зазначив міський голова О. Кодола.

Очільник міста щиро подякував всім, хто долучився до відкриття клініки, побажав команді успіхів, процвітання, подальшого розвитку, адже початок покладено гарний.

І це насправді так. Зі слів Сергія Бута, рівень сервісу у Ніжинській клініці нічим не поступається рівню раніше відкритих та успішно працюючих чотирьох відділень у Чернігові.

Велике і просторе приміщення «Тесли» у Ніжині надає не тільки широкі можливості для комфортної роботи лікарів, а й дозволяє вільно розташовувати у кабінетах сучасне обладнання.

Обслуговуватиме клініка жителів Ніжина і всіх прилеглих містечок. Тричі на тиждень, крім ніжинських, здійснюватимуть прийоми чернігівські лікарі. Тут надаватиметься чималий спектр медичних послуг, працюватиме невелика операційна. Розглядається питання вечірнього чергування лікарів.

В одному приміщенні з «Теслою» працюватиме «Мікрохірургія ока» Василя Шевчика, де пацієнти зможуть пройти офтальмологічний огляд. Як зауважив засновник В. Шевчик, у клініці безкоштовно надаватимуть послуги тим, хто отримав травму очей внаслідок бойових дій.

Після урочистого перерізання стрічки засновники «Тесли» провели для охочих екскурсію закладом. Гості на власні очі побачили обладнання, на якому проводять сучасну діагностику і працюють лікарі, пройшлися кабінетами, привіталися з персоналом. Колектив тут дуже ввічливий. Переважно — молодь.

Міський голова Олександр Кодола поцікавився у медпрацівників, чи подобаються їм умови роботи, чи достатньо відвідувачів.

Відгуки — лише позитивні. Пацієнти вже є, і, кажуть, вони задоволені наданими послугами.

Отже, «Тесло», в добру путь!

Автор: журналіст Nizhyn Post Валентина Савчук
Фото Nizhyn Post

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник

Новости Чернигова