У Ніжині відбувся ретрит для волонтерів

26 травня центр життєстійкості «Місце сили» організував ретрит «Відновлення сили: відкриття та розвиток потенціалу». Ретрит – це час для відпочинку та самовідновлення. В умовах постійного стресу та навантаження, з якими стикаються волонтери, такий ретрит стає важливим інструментом для підтримки фізичного і психічного здоров’я.

Учасники встигли дослідити дихальні практики за технікою бодіфлекс та погрітись на сонечку, взяти участь в ландшафтотерапії, відновити чуттєвий баланс, працюючи з досвідченою психологинею Альоною Корабель.

Ініціативу зі створення центрів життєстійкості «Місце сили» у місті Ніжин впроваджує ГО «Клуб рибалок України» та ГО «Лабораторія ініціативної молоді» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, та UNDP, Програми розвитку ООН в Україні, в межах проєкту #EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ретрит у Ніжині не лише сприяє зниженню стресу та фізичному оздоровленню волонтерів, але й допомагає їм знайти нові сили та ідеї для продовження своєї важливої роботи.  Читайте також: Як у Ніжині позбувалися стресу за допомогою ниткотерапії

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, 22 травня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся конкурс “Міс НДУ 2024. Етимологія краси”. Дарина Халимон Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова