У Ніжині відбувся спортивний захід на підтримку ЗСУ

9 травня в Ніжині, на стадіоні ЗОШ № 15, відбувся забіг на підтримку ЗСУ, з нагоди 10-ти річчя започаткування цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України.
Спортивний захід організований Ніжинським міським центром “Спорт для всіх” у тісній співпраці з вчителями фізичного виховання ЗОШ № 15.

Захід відбувся під гаслом: “Біжу за Героїв – вірю в Перемогу, вірю в ЗСУ!”
Головна мета заходу – організація в умовах воєнного стану оздоровчої рухової, активності шляхом залучення до бігу цивільного населення, яке проживає на території громад, що не входять до районів бойових дій, та благодійна підтримка військовослужбовців Збройних Сил України.

Перед початком забігу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність України. Читайте також:Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ

Розпочали забіг колом підтримки ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ – “БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ -ВІРЮ В ПЕРЕМОГУ, ВІРЮ В ЗСУ”, участь в якому взяли всі охочі, як і дорослі так і діти. Надалі забіг мав змагальний характер проведення, в якому визначали переможців та призерів на різних дистанціях.

Результати забігу 400 м:
Хлопці:
1-місце Кулепестин Олександр
2-місце Коросицький Єгор
3-місце Проха Олександр
Хлопці 200 м:
1-місце Прядко Матвій
2- місце Овчар Владислав
3-місце Ващенко Максим

Дівчата 200 м, 400 м
1-місце Малишева Марія
1-місце Заєць Вікторія
2-місце Міщенко Вікторія
2-місце Мамеліна Катерина
3-місце Жежера Олександра

Усі призери та переможці забігу були нагороджені грамотами та медалями.

Щиро вдячні директору навчального закладу Павлюченко Тетяні Миколаївні та колективу викладачів фізичного виховання за допомогу в організації та проведені спортивного заходу.
Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом та проводити спортивні заходи! Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше ми писали, як ніжинські боксери гідно представили місто на Відкритому кубку Носівської громади Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова