У Ніжині захворюваність на COVID-19 продовжує знижуватись: лише 17 хворих за минулий тиждень

Щотижневий звіт КНП «Ніжинський міський ЦПМСД»

Протягом робочого тижня, до закладу звернулось 3644 особи, з приводу захворювань – 2377, в т.ч дорослих – 1914, дітей – 463.

Зареєстровано хворих на ГРВІ — 302 пацієнти, з них дітей — 63, дорослих — 239. Захворюваність на COVID -19 поступово знижується. За минулий тиждень зроблено 98 швидких тести, 17 серед них – позитивні.

Вакцинація – найбезпечніший та найефективніший з відомих людству спосіб захисту від небезпечних інфекційних хвороб. Вакцинуючись, ви точно знаєте, що на певний термін отримуєте високоефективний засіб захисту від інфекційної хвороби.На цьому тижні в закладі були наяві дві вакцини для профілактики від COVID-19, а саме Коронавак та Пфайзер.

За минулий тиждень проведено 109 щеплень, 43 – Короновак, 66 – Пфайзер. Більша кількість вакцини використовується на бустерну дозу. Всі бажаючі щепитися, можуть звернутися до свого сімейного лікаря або в амбулаторію №9, яка знаходиться по вул. Успенській 2, кабінет №24. Бустерну дозу(третю) кожен може отримати через 3 – 9 місяців після другої вакцинації.

Також не забуваємо про планову вакцинацію за календарем щеплень і кожні 10 років ревакцинацію АДП-М(дифтерія, правець). Оскільки вакцинація — це створення штучного імунітету до певних інфекційних хвороб і захист від них. Спостерігаючи показники вакцинації нашого закладу, можна зрівняти наскільки вони зросли. За минулий тиждень в кабінеті щеплень зроблено: АКДП (діти) – 75 щеплень, АДП-М (дорослі) – 30 щеплень, поліомієліт – 93, гепатит В – 34, гемофільна інфекція – 25 щеплень, кір, краснуха, паротит – 39 щеплень, туберкулінодіагностика – 108 чоловік.

І пам’ятаємо: профілактувати краще, ніж лікувати.

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник