У Ніжинській лікарні відкрили медичний call-центр: перший на Чернігівщині

12 червня у Ніжині відбулося урочисте відкриття call-центру у Ніжинській міській лікарні імені Миколи Галицького.

Цей день є важливим кроком у розвитку медичних послуг Ніжина, адже за підтримки GIZ Ukraine «Спеціальна програма підтримки України та EU4ResilientRegions» ми маємо змогу покращити якість послуг.

Відкриття медичного call-центру забезпечить оперативну та якісну ме підтримку нашим мешканцям.

“Сьогодні урочиста і важлива подія для головної лікарні нашого міста, громади. Ми проводимо проміжний підсумок нашої співпраці з нашими партнерами GIZ Ukraine. Ми дуже вдячні команді партнерів за підтримку, наша співпраця триває понад п’ять років. Сьогодні ми відкриваємо один із найбільших наших спільних проєктів. Це нові можливості для комунікації з пацієнтами. Тепер на черзі будівництво сонячної електростанції. На сьогодні це особливо актуально, оскільки, через ситуацію в країні, енергетична незалежність критичної інфраструктури є вкрай необхідною. Працюємо разом заради Перемоги!”, — наголосив міський голова Ніжина Олександр Кодола.

Фото: Олександр Кодола. Автор: Олександр Воронуха

Радники проєкту GIZ Ukraine Олександр Хоруженко прокоментував відкриття call-центру й додав, що електростанція, про яку говорив міський голова, буде готова в липні цього року.

Фото: Олександр Хоруженко. Автор: Олександр Воронуха

“Мені дуже приємно тут знаходитися. Це справді проміжний результат нашої співпраці (відкриття call-центру, — ред.). Ми дотримуємося своїх обіцянок, усі наші зобов’язання будуть виконані. Це не тільки електростанція, у нас ще є кілька ініціатив по реабілітації, по соціальній політиці. Я сподіваюсь на співпрацю з громадою надалі. Ми дуже віримо у реформу децентралізації. Донору завжди приємно працювати, коли є ефективна співпраця. Ваша громада є зразком та двигуном, тригером змін, які відбуваються в інших регіонах країни. Дякую за партнерство. Працюємо надалі”, — сказав Олександр Хоруженко. Читайте також: Німеччина профінансувала реновацію лікарні в Ніжині: подробиці

На заході також була присутня заступниця Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк. Вона відзначила, що медична галузь не відстає від цифровізації, та підкреслила те, що ця подія є значним кроком у бік покращення загальної доступності послуг. 

Фото: Жанна Шерстюк. Автор: Олександр ВоронухаРеклама:

“Дуже приємно констатувати, що медична галузь не відстає від цифровізації. Приємно бачити глобальні тектонічні зсуви до того, щоб зробити медичні послуги загальнодоступними. Я впевнена, що це тільки початок. Ми вже бачимо багато покращень. Держава докладає зусиль, закуповує дороговартісне обладнання. Ми не зупиняємося. Хочу подякувати усім міжнародним партнерам, які бачать проблематику громад Чернігівщини, бо це є розвиток задля Перемоги”, — підсумувала Жанна Шерстюк.

Менеджер проєкту “100% життя” Наталія Смолянець додала, що відкриття call-центру дасть змогу отримати чіткий алгоритм надання медичних послуг лише завдяки телефонному дзвінку.

Фото: Наталія Смолянець. Автор: Олександр Воронуха

“Ми кожен день боремось за те, щоб доступ пацієнтів до медичних послуг ставав краще. Цей спільний проєкт краще показує той симбіоз, коли партнерство між громадою, донором та лікарнею має реальний вимір — людське життя. Ми всі хочемо мати реальний алгоритм отримання медичних послуг. Шляхом простого телефонного дзвінка ми можемо отримати його уже сьогодні. Навіть за наявних дуже важких викликів війни, це значно покращує сервіси і взаємодію з пацієнтами, і закладом кожної окремої громади”, — сказала Наталія Смолянець.

Генеральна директорка НМЦ імені Миколи Галицького Ольга Швець заявила, що відкриття call-центру — це лише початок розвитку міської лікарні у сфері клієнтського сервісу, а також подякувала за підтримку усім тим, хто докладав зусиль для реалізації проєкту.

Фото: Ольга Швець. Автор: Олександр Воронуха

“Відкриття call-центру — чудова подія. Його мета — прагнення до ефективної комунікації закладу з пацієнтами. Це максимальна доступність отримання послуг у нашому закладі. Ми прагнемо розвиватися у цьому, це один з початків розвитку нашого закладу в напрямку клієнтського сервісу. Ми завжди дбали, дбаємо та буде дбати про здоров’я мешканців нашої громади, адже це наше покликання. Хочу подякувати усім, хто докладав зусиль до відкриття call-центру, та безумовно хочу подякувати своєму колективу за активну участь і підтримку, та віру в ефективність даного проєкту. Рухаємося далі!”, — наголосила Ольга Швець.

Даний call-центр є першим у Чернігівській області.

Автор: Олександр Воронуха

Автор: Олександр Воронуха

Автор: Олександр Воронуха

Автор: Олександр Воронуха

Автор: Олександр Воронуха

Автор: Олександр Воронуха

Автор: Олександр Воронуха

Автор: Олександр Воронуха

Автор: Олександр Воронуха

Автор: Олександр Воронуха

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, 11 червня на сесії Ніжинської міської ради депутати схвалили виділення 400 тисяч гривень для запуску виробництва на швейній фабриці. Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова