У Ніжинському університеті відбувся фінал конкурсу «Міс НДУ-2023. Нескорена краса» (Фото)

17 травня у стінах ніжинського університету відбувся фінал конкурсу «Міс НДУ-2023. Нескорена краса». Захід був по-справжньому особливим, адже ганебне повномасштабне вторгнення розділило наше життя на «до» і «після». Ми всі встали іншими. І наші заходи в університеті стали іншими. Вони підтримують наш дух, нашу віру у сильну і красиву націю. Вони згуртовують нас, допомагають зберігати свою історію, мову, культуру. Допомагають триматися усім нам!

Цьогоріч сім красунь боролися за титул «Міс НДУ-2023» під гаслом «НДУ для ЗСУ», адже саме завдяки нашим захисникам та захисницям, тим, які завітали до нас на цю урочисту подію, і тим, які охороняють наш спокій зараз, цей захист відбувся. Цього вечора кожен міг задонатити на потреби нашої армії.

Дефіле, маленькі сценічні замальовки, вокальні та хореографічні постановки, поезія — усе це допомогло показати дівчат із різних сторін, створивши шоу неабиякого масштабу.

За результатами конкурсу переможницею стала учасниця №4 Вікторія Лиман. Отож, саме їй передала корону Міс НДУ Анастасія Кресь — переможниця 2021 року.

  • Міс Артистичність — №1 Вітенко Анастасія;
  • Міс Талант — № 2 Терещенко Ярослава;
  • Міс Оригінальність та Міс Глядацьких симпатій — №3 Гаращенко Вікторія;
  • Міс Романтичність — №4 Вікторія Лиман;
  • Міс стиль — №5 Семирій Анна;
  • Міс фотомодель — №6 Зінченко Вероніка;
  • Міс посмішка — №7 Савчук Олена.

Вітаємо дівчат із перемогою!

Дякуємо їм за те, що сповнили серця усіх присутніх любов'ю!

«Ми дякуємо Ніжинському державному університету та його ректору доценту Олександру Григоровичу Самойленку. А також міському голові Ніжинської міської ради Олександру Михайловичу Кодолі». — йдеться на сайті вишу.

Ми дякуємо організаторам — талановитим і професійним людям, які з кожним роком находять усе більше креативних ідей для проведення заходу, зробили все можливе для того, щоб у журі та глядачів перехоплювало подих від того, що відбувається на сцені.

Ми дякуємо спонсорам — поважним, відомим як у місті, так і в області людям. Серед них є не лише ті, які протягом багатьох років підтримують захід, а й «новенькі», які приходять, але вже від нас не підуть, адже ми їх поважаємо, цінуємо за співпрацю, за підтримку.

Ми дякуємо журі, на плечі яких випала нелегка робота. Тільки сміливі люди беруть на себе цю поважну місію.

Дякуємо за фото Дмитру Піщуліну! Фото з конкурсу  https://www.facebook.com/groups/ndu.gogol/?ref=share_group_link

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn

Джерело: Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Источник

Новости Чернигова