У ПАРЄ готується резолюція щодо знищення росією культурної ідентичності українського народу

КИЇВ. 24 березня. УНН. У Парламентській Асамблеї Ради Європи пройшли слухання за участі представників ЮНЕСКО щодо культурного геноциду, який чинить рф на окупованих територіях України. З цього питання готується відповідна резолюція. Про це в ефірі телеканалу “Рада” повідомила заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук, передає УНН.

Цитата

“Сьогоднішнє слухання пройшло за участі міністра культури та інформаційної політики України пана Ткаченка, а також представників ЮНЕСКО, що також важливо. В основу резолюції, яка наразі готується, буде вкладено те, що росія проводить культурний геноцид… Більше, ніж 1300 об’єктів культурної інфраструктури пошкоджені або зруйновані. З них більше 500 – це пам’ятки та культурні надбання. Також йдеться про намагання перевчити дітей на тимчасово-окупованих територіях”, – зазначила вона.

Доповнення

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко у ПАРЄ закликав визнати росію країною, яка вчиняє культурний геноцид українців.

Джерело: УНН

Новости Чернигова