У Прилуцькому ліцеї №5 організували патріотичний флешмоб до Дня вишиванки

18 травня 2023 р.   36   0

Бережи українське – носи вишиванку. Ці рядки Ліни Костенко, що дихають українською ментальністю. обрали сенсом ініційованого флешмобу до національного свята Дня вишиванки у 5-му ліцеї.

Українська вишиванка до лиця усім — і дорослим, і зовсім юним прилучанам. Другокласниця Софійка вже дуже добре усвідомлює значення своєї вишитої сорочечки, на якій розквітли маки та волошки з бісеру.

Ліза вже випускниця. Каже, шкільні роки промайнули дуже швидко, тому сьогодні з ностальгією милується маленькими патріотами, які всі як один зодягнені у вишиванки.

Патріотичний флешмоб до Дня вишиванки для своїх юних друзів організували учні випускних класів. І з того вийшла дуже динамічна і драйвова руханка. Особливо під пісню «Одягни вишиванку».

Завдяки таким заходам відбувається не просто відродження, а оновлення, наповнення новим сенсом сучасних сильних і свідомих маленьких українців, на дитинство яких випали непрості випробування. Але ми сильні і єдині, кажуть юні прилучани. А українська вишиванка сьогодні є нашою зброєю.

Джерело