У Прилуцькому технічному коледжі провели конкурс кращий за фахом

07 червня 2024 р.   29   0

У Прилуцькому технічному фаховому коледжі пройшов щорічний конкурс фахової майстерності для студентів. Участь взяли дві команди спеціальності «будівництво та цивільна інженерія» — «104 газ» та «Газові магнати».

Студенти виконували теоретичні та практичні завдання. Кожен продемонстрував свої знання.
Оцінювали вміння досвідчені викладачі коледжу та спеціаліст аварійної служби Андрій Кирилов, який колись і сам був студентом коледжу. Сьогодні ж до альма-матер повертається як почесний гість і голова журі на конкурсі «кращий за фахом».

Окрім конкурсу для студентів було проведено показове заняття з усунення витоку газу в газовому колодязі.

Аби визначити кращого за фахом студенти змагалися у 6 конкурсах. Учні запаювали труби, вимірювали діаметр деталей та відповідали на питання, пов’язані з їхньою майбутньою професією.

Здобувачі освіти вправно виконували поставлені перед ними завдання, студенти коледжу теоретичні завдання сьогодні вміло демонстрували на практиці. Ці практичні завдання студенти коледжу виконують на навчально-тренувальному полігоні. Вже 28 років він забезпечує здобувачів освіти пізнанням майбутньої професії на практичних навичках.

Члени журі підраховують отримані бали, конкурсанти напружено спостерігають, згадують кожен виконаний рух та, звісно ж, сподіваються на перемогу.

За підсумками конкурсу найкраще фахову майстерність продемонструвала команда «Газові магнати».

Джерело

Новости Чернигова