У Прилуках на швейному підприємстві створюють сучасний одяг під власним брендом

30 січня 2023 р.   46   0

В Україні навіть в умовах війни активно розвиваються власні бренди та набирає обертів швейна індустрія. До цього в Україні десятиліттями шили для іноземних брендів, з їх тканини і за їхніми лекалами. І це приносило мінімум прибутку. Натомість створення одягу під власним трендом — це вже інший, вищий рівень бізнесу і українці його успішно опановують.

Яскравим тому прикладом є одне з прилуцьких швейних підприємств, яке успішно розвивається. Його засновниця Ірина Кістерна є представницею тих, хто створює бізнес, одягаючи країну.

Якщо раніше покупці купували українське, аби підтримати національного виробника, то нині вибір такого гардеробу – повсякденність, а не патріотичний жест.

Від самого початку підприємство орієнтувалося на виготовлення жіночої білизни, проте згодом асортимент значно розширився. Тут шиють стильний діловий одяг, спортивний та купальники.
Ірина й сама одягається виключно в речі власного бренду, бо це не лише зручно, але й стильно.

Швейне підприємство – це сімейний бізнес, ділиться Ірина. Загалом, розпочати власну справу з нуля — завдання не з легких.

Від початку повномасштабного вторгнення на швейному підприємстві активно займаються волонтерством, відшиваючи балаклави для ЗСУ. Бо сьогодні найголовніше – це наближення нашої перемоги.

Джерело