У Прилуках — поточний ремонт доріг: де саме та скільки відремонтують

У Прилуках на Чернігівщині стартував поточний ремонт доріг. Латати ями в асфальті почали в листопаді, бо за виділення грошей на ці роботи депутати міської ради проголосували лише 4 листопада. Зі слів начальника житлово-комунального господарства Олега Созінова, на ремонт передбачені п’ять мільйонів гривень, замість 12, які були потрібні після проведення комісійного обстеження на початку року, — повідомляє Суспільне Чернігів.

Інженер із технічного нагляду Олександр Ковтун каже:

«Мінімальна товщина (покладеного асфальту – ред.) по місту – 50 мм. Є і значно товще, бо там, де були великі ями, було вифрезировано до самої твердої основи».

Олександр Ковтун. ФОТО: Суспільне Чернігів

Окрім товщини, Олександр Ковтун контролює і температуру покладеного асфальту. Зі слів фахівця, зважаючи на сезон робіт, для асфальтування обрали модифіковану асфальто-бетонну суміш, яка має енергозберігаючі добавки.

«Фрезерувати можна і у дощ – це таке, а от по асфальтуванню – беруть письмовий дозвіл».

У Прилуках ремонтують дороги. ФОТО: Суспільне Чернігів

Як пояснює Олег Созінов, ремонтувати будуть лише найбільш проблемні ділянки.

«Відповідно до складеного акту обстеження поточному ремонту підлягало більше 12 тисяч квадратних метрів. Враховуючи те, що на сьогодні в міському бюджеті передбачено лише п’ять мільйонів (а це менше 50% від загальної потреби для проведення поточного ремонту), роботи будуть виконуватися лише на найбільш проблемних ділянках вулично-шляхової мережі».

Олег Созінов. ФОТО: Суспільне Чернігів

Як розповів Олег Созінов, поточний ремонт доріг у Прилуках виконують два підрядники: ФОП «Мариненко Олександр» та ФОП «Козенко Микола». Договір з ними підписали 8 листопада.

Проблемні ділянки доріг у Прилуках. ФОТО: Суспільне Чернігів

Поточний ремонт, зі слів Созінова, запланували на п’ять тисяч квадратних метрів доріг. Нині, крім вулиці Гвардійської, роботи розпочали на вулицях Коптєва та Земській (в районі ліцею №7). За сприятливих погодних умов роботи продовжать далі на вулиці Земській, також на вулицях Іванівській, Ветеранській, Андріївській, у військовому містечку №12, на вулиці та провулку Сагайдачного.

Джерело: Суспільне Чернігів

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: suspilne.media Теги: У Прилуках, поточний, ремонт, доріг, де саме, та скільки, відремонтують

Источник

Новости Чернигова