У Прилуках працюватимуть фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби

27 червня 2024 р.   12   0

26 червня за участі Прилуцького міського голови Ольги Попенко відбулася зустріч-знайомство з уповноваженими спеціалістами. Посадовці міської ради, керівники структурних підрозділів, очільник і представники комунальних підприємств та установ, освітяни долучилися до діалогу з начальником управління Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області Олександром Кондратовим та заступником начальника управління, начальником відділу контролю в галузі оборони, правоохоронних органів та органів влади Оленою Липневич. Знайомилися і з іншими спеціалістами, що також працюватимуть у Прилуках.

Як повідомляє Олександр Кондратов, це плановий захід державного фінансового контролю. Посадовець зазначає, що державні фінансові аудити проводяться лише у плановому порядку і аудит бюджету Прилуцької громади передбачений планом проведення заходів державного контролю Держаудитслужби України на другий квартал 2024 року.

Також за повідомленням начальника управління Північного офісу, це вже не перша перевірка, плановий контроль проводили у 2021 році. Як зауважує Олександр Кондрашов, висновки державних аудиторів за результатами фінансових закладів покликані насамперед структурувати процеси використання бюджетних коштів та зробити їх більш прозорими, а не є пошуком винних.

Рекомендації аудиторів та детальний аналіз бюджетів саме під  час проведення аудитів місцевих бюджетів можуть стати якісною основою для розробки стратегії ефективного розподілу коштів і розвитку місцевих громад.

Зі слів начальника управління Північного офісу Держаудитслужби, зустріч пройшла у дуже теплій атмосфері. Всі налаштовані на конструктивну співпрацю.

Спеціалісти працюватимуть у місті протягом липня-жовтня цього року.

Протягом 2023 та цього року вже проведено перевірки Чернігівської, Ніжинської, Комарівської, Іванівської та Михайлокоцюбинської громад.

Джерело

Новости Чернигова