У Прилуках правоохоронці притягнули до відповідальності підприємицю за торгівлю контрафактними цигарками.

04 січня 2023 р.   24   0

За минулий тиждень у Прилуках поліцейські притягнули до відповідальності підприємицю за торгівлю контрафактними цигарками.

Юлія Жукова, речниця Прилуцького районного відділу поліції:
«Дільничні офіцери поліції Прилуцького районного відділу поліції виявили у місцевій крамниці понад 130 пачок цигарок, на яких були відсутні марки акцизного податку. Наразі поліція встановлює джерело походження такої продукції. 28 грудня, в ході проведення заходів спрямованих на протидію нелегальному ринку підакцизної продукції поліцейські перевірили законність зберігання тютюнових виробів в одному із магазинів Прилук. У ході огляду приміщення правоохоронці виявили та вилучили тютюнову продукцію різних брендів без марок акцизного податку. На власницю магазину поліцейські склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення (зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка».

За таке правопорушення передбачений штраф від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виявленої продукції.

Джерело