У Прилуках професійні дизайнери пропонували як вдосконалити Центральну бібліотеку

03 лютого 2023 р.   160   0

До бібліотеки імені Забашти у межах проекту економічний рестарт знову завітали креативні львів’яни. Цього разу на ідеатон — це такий захід для пошуку вдалих рішень та ідей. Гостями зустрічі стали дизайнери Тарас Пастущак і Марта Буряк, які разом з прилучанами протягом кількох годин працювали над вдосконаленням міської бібліотеки.

Ідейних та небайдужих прилучан на зустріч, до речі, прийшло чимало. Свою дочку на ідеатон привів і викладач педколеджу Валерій Іштукін. Його дев’ятикласниця Леся саме обирає майбутню професію.

Щоб зрозуміти, чого ж бракує юним прилучанам в місті, на зустріч з дизайнерами завітала і начальниця відділу сім’ї молоді та спорту Прилуцької міської ради Олена Чабак.
Разом з юними прилучанами Олена Чабак весь вечір четверга генерувала ідеї щодо покращення та розширення бібліотечного простору. Працювали всі в команді і окремо. Гуртом обговорили, якого обладнання не вистачає книгозбірні

У такому форматі живого спілкування і промайнуло 4 години. За цей час учасники ідеатону встигли не лише напрацювати з десяток ідей щодо покращення бібліотечного простору, а ще й потоваришувати одне з одним.

Попереду в прилучан ще не одна зустріч з представниками проєкту «Економічний RestART», до кінця лютого мають пройти лекції з економіки, бізнесу та брендингу.

Джерело