У Прилуках пройшов благодійний аукціон на підтримку України і дитинства

  25   0

Розважити маленьких прилучан і зробити ще один крок до перемоги цієї неділі змогла креативна прилучанка Ольга Дзюба. Вона організувала благодійний вечір «З Україною в серці». Два тижні підготовки, десять десятків заготовок для створення патріотичних магнітів, родинна підтримка і завзяття подруг дали свій результат.

Оскільки Оля раніше вже організовувала подібні заходи, з концепцією визначилася одразу. Анонсувала дівчина благодійний вечір у соціальних мережах 6 днів тому. І її допис одразу зацікавив прилуцьку майстриню Євгенію.

А от прилуцька виконавиця Марина Іванченко навпаки, не вагаючись, запропонувала музичний супровід свята.

За чотири години благодійний захід відвідали майже сотня маленьких прилучан зі своїми батьками. Хтось приходив всією родиною… А хтось – навіть приїздив з іншого міста.

Поки у залі з однією частиною дітей працювали аніматори, Оля та її асистентки, Катя й Аня, з іншою частиною малюків за великим столом виготовляли магнітики в техніці декупаж. Це коли декорують річ, наносячи малюнок на папір або інший матеріал, і покривають декількома шарами лаку.

До речі, такі черги, як до столу із сердечками, стояли і до майстрині з аквагриму.

Все, як люблять діти. І все – заради них. Повернути їм дитинство і подарувати радість – було головною метою заходу.

Якусь конкретну суму отримати у підсумку Оля і її команда не загадували, однак сподівалися, що виручити вдасться чимало. Кожну гривню вони планували перерахувати благодійному фонду «10 гривень Прилуки», у якого вже є мета на листопад.

Загалом за чотири години благодійного вечора вдалося зібрати 12 тисяч 600 гривень. І їх по завершенню організаторка передала фонду «10 гривень Прилуки».

Джерело