У Прилуках робота міської ради залишається паралізованою: у місті почалися проблеми ВІДЕО

Депутати міської ради Прилук знову марно чекали на своїх колег з Рідного дому, Слуг народу, Європейської партії, Сили і честі та ОПЗЖ, які вже три місяці не з’являються на засідання, чим блокують роботу ради.

 

Досі не прийнято бюджет Прилук та ряд важливих програм.

 

Вже почалися проблеми в бюджетній сфері з оплатою за енергоносії. У двері стукає третя хвиля ковід-19 та під загрозою опинилися життя хворих людей.

 

«Я не зможу увімкнути 90 концентраторів і тоді головний лікар буде в усьому винуватий. Це вже набридло і лікарям, і адміністрації», — каже головна лікарка Прилуцької міської лікарні Яна Погоріла.

 

Чи то соромно стало перед прилучанами опозиційним депутатам, чи то сумно, що напередодні сесії записали відео про готовність прийти до сесійної зали і проголосувати за бюджет міста, якщо будуть враховані їх пропозиції.

  

Але опозиція, так і не прийшла, бо передумала. Вдень сесії депутат Артем Рожко затягнув стару пісню, що чекатимуть судів і тільки після цього сядуть за стіл переговорів та працюватимуть. А скільки триватимуть суди невідомо.

 

Тим часом у міській раді б’ють на сполох. Через «політичну кризу» місто опинилося на межі колапсу.  

 

«Ось перше, на що натикаємося. Відключають світло – зупиняється котельня, не буде тепла в навчальному закладі», — сказав депутат міської ради Прилук Олександр Правосуд.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЛУГА НАРОДУ, ОПЗЖ ТА ПАРТІЯ СМЕШКА: НЕЛОГІЧНИЙ ПОЛІТИЧНИЙ СОЮЗ СТАВИТЬ ПРИЛУКИ ПЕРЕД СТРАШНОЮ ЗАГРОЗОЮ

 

Ситуація у Прилуках вже вийшла за межі міста і про неї говорять на всеукраїнському рівні.

 

Народний депутат України Валерій Дубіль закликав депутатів-прогульників отямитися і подумати не тільки про себе, а й про прилучан.

 

«У депутатів прогульників є шанс прийти і проголосувати бюджет, в якому є саме головне – врятувати життя людей», — сказав народний депутат України Валерій Дубіль.

 

Цього тижня міська рада Прилук спробує зібратися ще раз.

 

 

 

Источник

Новости Чернигова