У Прилуках стартували святкові лінійки з нагоди закінчення надскладного навчального року

30 травня 2024 р.   20   0

Сьогодні на подвір’ї 5-го ліцею гамірно і святково. Школярі початкової ланки по-особливому радіють нагоді зібратися разом. Бо останнім часом така можливість випадала не часто. Проте сьогодні, на щастя, нічого не завадило гідно відзначити довгоочікуване свято останнього дзвоника після не надто простого навчального року.

А ще згуртована команда 5-го ліцею пишається здобутками своїх здібних і талановитих учнів. Доказом цього є велика кількість грамот, відзнак та нагород.

А повноцінними винуватцями свята сьогодні є випускники початкової ланки вже дорослі четвертокласники.

І ось лунає той довгоочікуваний останній дзвоник, який сповіщає про початок літніх канікул. І ви лишень погляньте на ці непідробні емоції.

Цікавимося, який список обов’язкових справ напланувала собі малеча на канікули.

А ось Соня планує підтягнути хвости у навчанні.

А ось Оля планує усе літо працювати на городі. Загалом, Оля пишається статусом школярки і ділиться, що у школі круто, не те що у садочку.

А ось Тимур знає, скільки справ у літа стосовно дітвори, бо вчив на цю тему віршик у школі.

Важко уявити скільки випробувань випало на долі цих маленьких щирих українців. Проте вони не здаються, а впевнено і вперто продовжують гризти граніт науки попри страшні реалії сьогодення, бо ж незламні і справжні патріоти. А труднощі сьогодні лише загартовують їх сильний характер.

Джерело

Новости Чернигова