У Прилуках відбулася сесія міськради: що вирішили

У Прилуках 4 листопада відбулася сорок шоста (позачергова) сесія міської ради восьмого скликання.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

У роботі першої частини сесії взяли участь 20 депутатів міської ради із 34 обраних.

Депутати розглянули питання анонсованого порядку денного й ухвалили всі рішення для забезпечення потреб підрозділів Збройних Сил України та Прилуцького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, виділили кошти на заробітну плату до кінця року для вчителів й медичних працівників.

Після перерви в роботі депутатська більшість змінилася кількісно: із 20 їх стало  18, але кворум місцевих обранців зберігся.

У ході пленарного засідання депутати розглянули всі питання, пов'язані із життєдіяльністю міста в різних сферах: освіті, медицині, соціальному захисті, молодіжній політиці, спортивній інфраструктурі, цивільній обороні. Ухвалено ряд міських цільових програм, які сприяють вирішенню питань функціонування закладів, установ і організацій територіальної громади.

Також депутатський корпус своїм рішенням затвердив і вніс зміни до структури й чисельності самостійних структурних підрозділів міськради та самої Прилуцької міської ради, а це: призначення заступників міського голови з гуманітарних питань – Пахомової Тетяни та з надзвичайних питань Чміля Сергія.

Розглянуто й ухвалено рішення щодо діяльності комунальних підприємств, а також прийнято рішення із земельних та майнових питань.

                                                   

Источник

Новости Чернигова