У Прилуках відкрився простір психологічної підтримки «Родове дерево»

01 березня 2024 р.   17   0

Тут затишно і спокійно, як удома. Саме так характеризують клієнти простір психологічної підтримки «Родове дерево», який нещодавно відкрився у Прилуках. Його засновниця психологиня Аліна Карпова за допомогою різних технік допомагає відновитися та заспокоїтися після пережитого стресу.

Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу чи паніку. За допомогою своїх сеансів психологиня допомагає опанувати себе в критичних умовах. У просторі психологічної підтримки «Родове дерево» можна зняти напругу за допомогою арт-терапевтичних технік. А ще позбавитися від стресу та відновити свій психічний стан.

А ще пані Аліна займається нумерологією. Це галузь езотеричних навчань, яка пов’язана з цифрами. Вона знає як розрахувати життєвий шлях та з’ясувати слабкі та сильні сторони особистості. Знаючи вашу дату і час народження вона може визначити кармінний шлях, найбільш вдалу професію та навіть описати психологічний портрет ідеального партнера.

Сьогодні, переживаючи жахіття війни, перебуваючи в стані постійного стресу та тривоги, нам інколи складно впоратися з власними емоціями та переживаннями. І коли ситуація здається безвихідною та фатальною саме психолог допоможе зрозуміти і визначити основну проблему, впоратися з негативним емоційним станом та знайти вихід, резюмує Аліна.

Бувають моменти, коли підтримка потрібна тут і зараз. Тож не зволікайте, бо час не лікує. А звертатися за допомогою не соромно, це прояв сили. Сили змінити власне життя. Ми щодня робимо вибір, але наш основний вибір – це вижити, щоб перемогти і відродити. Вижити і фізично і психологічно.

Джерело

Новости Чернигова