У Прилуках знову не відбулася сесія міської ради

05 квітня 2023 р.   31   0

37 позачергова сесія прилуцької міської ради, яка була призначена на  5 квітня, не відбулась через відсутність кворуму. На порядок денний були винесені окрім питань, що стосувались медичної сфери і програма підтримки тероборони та ДФТГ. Як зазначають окремі депутати, саме ця програма є економічно необґрунтованою і стала причиною відсутності кворуму.

Проте прилуцька міська голова Ольга Попенко пояснює  процедуру виділення коштів військовим формуванням таким чином, що цими коштами можна розпоряджатися тільки через погодження із військовою адміністрацією.

Проте схоже в даному випадку маніпулює міська голова, адже юридично ДФТГ не існує, тобто ДФТГ не має розрахункового рахунку, не має права отримувати будь які кошти, підписувати договори, тощо. Тому, відповідно, військова адміністрація не може погоджувати чи не погоджувати виділення коштів міською радою саме на ДФТГ.

Начальник Прилуцького ДФТГ Олександр Дуденок зазначає, що ДФТГ — це не приватна структура, а воєнізований підрозділ територіальної оборони. Та якщо присутність ДФТГ у програмі підтримки тероборони стало наріжним каменем не виділення коштів, то даний підрозділ взагалі відмовляється від фінансування.

Свою позицію та незгоду із Попенко висловив і депутат Прилуцької міської ради Сергій Ткаченко.

Відповідно до розпорядження міського голови № 73р 38 (позачергова) сесія запланована на завтра, 06 квітня, на 10:00, на розгляд якої вноситься лише одне питання порядку денного: «Про затвердження міської цільової Програми «Надання медичних послуг дитячому населенню міста Прилуки в закладах освіти на 2023 рік».

Джерело