У росії запропонували створити «міністерство щастя»

КИЇВ. 6 листопада. УНН. У росії запропонували створити “міністерство щастя”, а також прийняти закон про загальне щастя. Про це заявила спікер Ради федерації Валентина Матвієнко під час свого виступу на марафоні “Знання. Перші”. Її слова цитує Сибір.Реалії, передає УНН.

Цитата

“Я мрію і навіть пропоную: давайте ми створимо в росії міністерство щастя. Те відомство, через яке проходитимуть усі рішення, усі закони на предмет, а чи робить цей новий закон або нова постанова уряду людей щасливішими”, — сміючись, відповіла російська чиновниця на запитання про те, який закон треба ухвалити в рф просто зараз.

Деталі

Російські журналісти зазначили, Матвієнко не перша виступила з такою ідеєю.

Раніше у 2020 році створити “Міністерство щастя” пропонував губернатор Камчатки Володимир Солодов. Власне він і створив його, але “під казенною назвою”, — зазначили журналісти.

“Ми прийняли рішення створити міністерство щастя. Офіційно повна його назва — міністерство соціального благополуччя та сімейної політики, але скорочено це саме про щастя. Мені важливо цей перехід здійснити, піти від “міністерства скривджених і знедолених”, — заявив тоді Солодов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: росія думає побудувати військово-морську базу в Лівії

У виданні Сибір.Реалії помітили, що “міністерство щастя” (або “міністерство любові”) було й у всесвітньо відомому романі Джорджа Орвелла “1984”.

“Там так називали відомство, яке займалося розпізнаванням, перевихованням і знищенням інакомислячих. А основним знаряддям „любові“ були тортури. Загалом, усе сходиться”, — іронізували журналісти.

Джерело: УНН

Новости Чернигова