У Семенівці попрощалися з вчителькою музшколи, яка загинула внаслідок російського обстрілу

11 квітня в Семенівці провели в останню путь Зенченко Світлану Олександрівну, яка загинула внаслідок російського обстрілу, 9 квітня.

Про це повідомляє Рідна Семенівка.

Світлана Олександрівна народилась у місті Семенівка. Навчалась у школі №3. Після закінчення 8 класу вступила до Чернігівського музичного училища імені  Л.М.Ревуцького. Починала свій шлях у Новгород-Сіверській музичній школі. Потім переїхала до рідного міста, де працювала в Семенівський дитячій музичній школі та якийсь період вчителем співів у ЗОШ №3.

Професії викладача по класу баяна та акордеона віддала усе своє життя.

«Виховала не одне покоління дітей, прищепила їм любов до музики, віру в себе та в свої можливості.  Її учні брали участь у обласних, Всеукраїнських конкурсах, ставали переможцями і отримували Гран-Прі та Дипломи за 1 місця.

Сама Світлана Олександрівна постійно виступала на сцені разом зі своїми учнями, у складі оркестру народних інструментів, хору на різних концертах, конкурсах, фестивалях. Нагороджена дипломами за підготовку учнів та гру в оркестрі. В колективі її дуже поважали, як професійного викладача, як гарну і чуйну жінку, турботливу мати, відповідальну, активну та завжди позитивну», – йдеться у дописі.

У Світлани Олександрівни залишилося двоє дітей та чоловік

Источник

Новости Чернигова