У школах і садочках Чернігова збільшили вартість харчування: скільки сплачуватимуть батьки

З 2 січня 2023 року у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Чернігова зросла вартість харчування дітей. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконкому 24 листопада 2022 року, повідомляє Суспільне.

За словами начальника управління освіти Чернігівської міської ради Василя Білогури, причина полягає у здорожчанні продуктів, з яких готують їжу школярам та вихованцям дитсадків.

Згідно з рішенням виконкому, тепер плата за харчування в дитсадках становитиме:

у групах раннього віку – до 41 гривень на день;

у групах передшкільного віку – до 47 гривень на день;

у групах цілодобового перебування – до 52 гривень на день.

У рішенні виконкому йдеться, що вартість харчування у закладах дошкільної освіти збільшиться ще на 10% на час оздоровчого періоду (він триває з 1 червня по 21 серпня).

У школах плата за харчування буде такою:

сніданок: для 1-4 класів – до 41 гривень, для 5-11 класів – до 43 гривень;

обід та підвечірок: для учнів 1-4 класів – до 43 гривень.

Вартість харчування у пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти в оздоровчий період становитиме до 90 гривень на день.

У Чернігівській спеціальній школі № 1 та у комунальному закладі "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №2" за харчування учнів треба буде сплатити до 51 гривень.

Як ідеться в рішенні виконкому, у закладах дошкільної освіти батьки оплачуватимуть 75% від вартості харчування, але ті сім'ї, що виховують трьох і більше дітей, сплачуватимуть 50%. Батьки школярів мають оплачувати 100% вартості обідів та сніданків, окрім пільгових категорій.

Фото — ілюстративне.

Источник