У Сновську створюють зону відпочинку «Для всіх» (Фото)

Територію біля Будинку залізничників у Сновську мають намір перетворити на локацію відпочинку та культурного дозвілля. Ідея належить місцевому жителю, депутату Сновської міської ради Павлу Солодовнику. Сьогодні, 3 липня, в Сновську відбулася акція по прибиранню згаданої території.

Та спочатку кілька слів про саму ідею та зону відпочинку «Для всіх».

«На одному із засідань нашої депутатської групи «Сновщина» озвучив ідею створити чи облагородити місце, яке б стало в подальшому корисним для всіх. Щоб там і від спеки можна було сховатися, і посидіти з книгою, в шахи пограти, провести якийсь фест тощо. І депутати Анна Полюшко та Любов Данилова підказали локацію – територія біля Будинку залізничників. Дійсно, кращого місця і не знайдеш», – розповідає Павло Солодовник.

Після прибирання в сквері будуть поетапно встановлювати лавки для сидіння та сміттєві урни. Також мають намір встановити ліхтарі (розглядається варіант на сонячних панелях) й систему відеоспостереження.

Сновчани різних вікових категорій в зоні відпочинку «Для всіх» зможуть зустрічатися для бесід, гри в шахи, шашки, читання. Також в планах проведення на цій території культурних заходів: літературні читання, турніри, тренінги тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Енергія півночі: Сновська громада взяла участь у депутатській Спартакіаді (Відео)

Павло Солодовник вірить, що спільними зусиллями дійсно все вийде зробити до ладу. Ініціативу по прибиранню активно підтримала Сновська міська рада.

«Це був дійсно особливий суботник, який об’єднав небайдужих людей із різних сфер. Дякую за організаційну допомогу і безпосередню участь в акції Сновському міському голові Олександру Медведьову, першому заступнику міського голови Павлу Мірошниченку, депутатам Наталії Єфименко та Анні Полюшко. І, звичайно ж, щира вдячність невтомним «бджілкам» із Сновської міської ради, Молодіжної ради, спілки ветеранів і всім-всім, хто сьогодні долучився до цієї важливої справи», – зазначає Павло Солодовник.

Источник