У Сосниці планують увіковічення пам’яті загиблого на війні директора краєзнавчого музею

Кривава війна породжує щоразу нові втрати. Зокрема, не так давно в Сосниці поховали Юрія Помаза, директора місцевого краєзнавчого музею, який загинув на війні.

«Про нього можу сказати тільки добрі слова. Був хорошою і порядною, інтелектуальною людиною, професіоналом своєї справи. Не так, щоправда, довго працював у нашому музеї, але цікавився краєзнавством.

Звісно, що увіковічення його пам’яті плануємо, але наразі ідей немає. Думаю, з часом вони з’являться. І нині, ймовірно, це зарано робити, можливо, після роковин загибелі. Тоді вже варто говорити про конкретні кроки», – у коментарі для ЧЕЛАЙН зазначив голова Сосницької громади Андрій Портний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівщина втратила свого захисника

За інформацією Сосницької громади, Юрій Помаз народився 21 лютого 1985 року в Сосниці.

Із 1992 року по 2001 рік навчався у Сосницькій гімназії. Закінчив Сосницький обліково-економічний фаховий коледж і Чернігівський державний інститут економіки й управління.

Юра брав активну участь у розвитку та житті громади. Працював діловодом відділу освіти, культури, молоді та спорту. Згодом обійняв посаду керівника Сосницького краєзнавчого музею ім. Ю. С. Виноградського. Був учасником ініціативної групи «Сосниччина туристична».

24 травня 2022 року призваний на військову службу за мобілізацією. Проходив службу в третьому відділі Корюківського РТЦК і СП, а в кінці 2022 року був направлений до військової частини А7105 на посаду старшого стрільця.

Загинув 24 червня 2024 року в бою за Україну біля села Нововодяне Сватівського району Луганської області.

Ірина Осташко

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tags

Источник

Новости Чернигова