У Сухополов’янській громаді відкрили ЦНАП

21 грудня 2023 р.   12   0

У Сухополов’янській громаді відкрито сучасний центр надання адміністративних послуг. У новому ЦНАПі жителі громади можуть отримати 275 адміністративних послуг. Відтак прийом, консультація, інформування та обслуговування населення працівники центру здійснюватимуть за адресою с. Сухополова, вул. Чернігівська, 32.

На відкриття центру було спрямовано 1 млн 92 тис. грн з бюджету громади. За ці кошти виконали капітальний ремонт приміщення, закупили все необхідне обладнання та меблі.

Центр оснащений сучасною комп’ютерною технікою, яку Сухополов’янська громада отримала в ході реалізації проекту «PROSTO» — підтримка доступності послуг в Україні, співпраця з шведським агентством з міжнародного розвитку. Це обладнання на загальну суму понад 82 тис. грн.

Тож відтепер понад 13 тисяч жителів громади зможуть отримувати адмінпослуги у приміщенні, де забезпечені комфортні умови і дотримані вимоги фізичної та інформаційної безбар’єрності. Для зручного перебування відвідувачів у центрі облаштовано і зону самообслуговування та дитячий куточок.

Вже 27 грудня центр запрацює і адміністратори приступлять до виконання своїх функціональних обов’язків.

В подальшому планується розгортання віддалених робочих місць адміністраторів, які будуть працювати у старостатах і приймати заяви з надання тих чи інших послуг від жителів Сухополов’янської ОТГ.

Джерело

Новости Чернигова