У Варві пройшли змагання «Пліч-о-пліч» в рамках проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги»

20 лютого 2024 р.   18   0

Понад 200 здобувачів освіти, командна гра, боротьба за перемогу. У Варвинській громаді, першій на Прилуччині і одній із перших на Чернігівщині стартував проект «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч».

Атмосфера свята – невід’ємна складова змагань. Солідності додають гості – керівництво району та тергромади. Оформлення залу тематичне, атрибутика, банери, фотозони. Та головне – змагання.

Сьогодні спортивний двобій звичайної шкільної команди команди, у майбутньому — підкорення світових олімпійських п’єдесталів.

Урочисте відкриття, вітання, підтримка вболівальників. У спортивному двобої – кращі волейбольні команди громади. У суперників дівочої волейбольної команди Варвинського ліцею №2 шансів не було.
Не підвела і команда юнаків цього навчального закладу. На питання – чи готові представляти громаду на області, Україні, юні спортсмени відповідають не на хвилину не задумуючись – звісно.

Можливість покращити фізичну форму, проявити лідерство юні спортсмени мали і у інших видах спортивних перегонів – футзалу та баскетболу.

Загалом другий етап змагань «Пліч-о-пліч» у Варвинській громаді тривав три дні.

Переможці другого етапу змагань «Пліч-о-пліч» варвинських навчальних закладів вже готуються до спортивних двобоїв серед кращих громад Прилуччини. До наймасштабнішого спортивного руху в Україні долучаться майже 300 тисяч юнаків та дівчат.

Джерело

Новости Чернигова