У Варві з’явилися соціальні велосипеди

Віднедавна у Варвинській ОТГ з’явилися соціальні велосипеди для безкоштовного користування мешканців громади. Велосипеди хоч і не нові і їх небагато, проте голова громади вірить, що людям вони будуть в поміч.

Сьогодні жодна громада на Чернігівщині не стоїть на місці. Кожна з них у міру можливостей розвивається і покращує життя своїх мешканців. Так, Сосницька ОТГ цьогоріч втілила в життя за допомогою польського гранту проект «соціального велосипеда». Вони закупили 25 новеньких великів з gps-навігатором для безкоштовного користування жителями громади.

У Варві ж, дізнавшись про таке ноу-хау, і собі вирішили полегшити життя людям. Адже Варва – невелике містечко, і людям, коли приїжджають із сіл у справах, було б добре скористатися таким транспортом. Тож, недовго думаючи, тут проект «соціальний велосипед» втілили по-своєму.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОРЮКІВСЬКИМ СОЦПРАЦІВНИЦЯМ ПОДАРУВАЛИ НОВЕНЬКІ ВЕЛОСИПЕДИ

 

Взяли чотири старенькі велики поставили їх біля міської ради. Систему gps замінятимуть технічні працівники, які будуть видавати велосипеди, записавши перед цим дані людини, планований час повернення і сфотографувавши її паспорт або людину, яка бере велосипед.

Варвинська громада таким своїм рішенням доводить, що якщо чогось дуже хочеш, то все тобі під силу, і можна без грантів та великих коштів хоч трошки покращити життя своїм мешканцям.

 

Джерело — Gorod.cn.ua (Марія Пучинець, «Чернігівщина»)

 

Источник