Україна ініціює санкції проти голови вітебської області рб, який підписав угоду з окупаційною владою Криму

КИЇВ. 9 березня. УНН. МЗС України ініціює процедуру накладення санкцій на голову виконавчого комітету вітебської області білорусі александра суботіна. Посольству України в мінську також доручено направити ноту протесту в мзс білорусі. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, передає УНН.

Ніколенко нагадав, що голова виконавчого комітету вітебської області білорусі александр суботін підписав угоду про співпрацю з владою окупаційної адміністрації Криму.

Цитата

«Угода про співпрацю між вітебською областю білорусі та окупованим Кримом є нікчемною, оскільки вона укладена в порушення законодавства України. МЗС України ініціює процедуру накладення санкцій на александра суботіна як особу, яка створює загрозу національній безпеці України. Посольству України в мінську також доручено направити ноту протесту в мзс білорусі», — написав Ніколенко у Facebook.

Доповнення

Україна категорично спростовує заяву самопроголошеного президента республіки білорусь про нібито причетність української сторони до подій на аеродромі “Мачулищі”.

Джерело: УНН

Новости Чернигова