Україна може досягти результатів на фронті ще цього року – Зеленський


Україна може досягти результатів на фронті ще цього року – Зеленський

Володимир Зеленський (Фото: ОП)

Україна спробує досягти результатів на фронті ще до кінця року, попри очевидні складнощі. Про це президент Володимир Зеленський сказав у виступі на конференції Reuters NEXT.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Зеленський визнав повільний наступ ЗСУ в Запорізькій області, проте заявив, що, як і раніше, впевнений в успіхах «навіть ще до кінця року».

За його словами, українське командування вже має план дій на 2024 рік, який він не може розкрити.

«У нас є план. Цілком конкретні міста, цілком конкретні напрямки, якими ми йдемо. Я не можу поділитися подробицями, але у нас є деякий поступ на півдні, а також у нас є рух на сході. І деякі, я вважаю, хороші кроки на Херсонщині. Я впевнений, що на нас чекає успіх. Хоча це складно», – сказав Зеленський.

У цьому ж виступі Зеленський зазначив, що Україна відкрита для мирних ініціатив будь-яких країн, якщо ці ініціативи ґрунтуються на необхідності повного виведення військ РФ з усієї території України.

  • Головком ЗСУ заявив, що війна перейшла в позиційний формат, і для успіху потрібно знову повернути маневрений тип війни.
  • Водночас РФ збільшила щільність вогню старими гаубицями й посилено виробляє високоточні снаряди «Краснопіль», і її не варто недооцінювати, значний час матиме перевагу в озброєннях, каже Залужний.
  • За його оцінкою, до кінця 2023 року Росія може збільшити кількість авіації до восьми дивізій.

Читайте також: Залужний: Потрібен прорив у технологіях війни. Інакше рано чи пізно у нас не вистачить людей

Джерело

Новости Чернигова