Україна прийняла Закон про ратифікацію Механізму цивільного захисту ЄС

КИЇВ. 9 листопада. УНН. Верховна Рада України прийняла Закон про ратифікацію Механізму цивільного захисту ЄС. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, пише УНН.

Цитата

“Сьогодні Україна приєдналася до найбільшої у світі системи надання міжнародної координованої оперативної допомоги в разі надзвичайних ситуацій. … Це ще один крок до нашого мирного й безпечного європейського майбутнього”,— написав Ігор Клименко.

Деталі

За словами Клименка, для належної комунікації в структурі ДСНС ще в червні було створено Офіс з питань взаємодії з МЦЗ. Він також додав, що завдяки нововведенню українські фахівці матимуть можливість навчатися, обмінюватися думками з експертами й впроваджувати кращі європейські практики.

“Відтепер ми будемо повноцінно використовувати передові інструменти та програми для розвитку національної системи цивільного захисту. Головне — ми зможемо оперативно залучати допомогу, що для нас надважливо в умовах повномасштабної війни й постійних ворожих атак”,  зазначив Клименко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Історія України та Європи зробила правильний крок” — Зеленський про рішення Єврокомісії щодо переговорів з Україною про вступ

Окрім цього для інших країн-учасників, а їх зараз 34, будуть корисними знання і навички роботи ДСНС в умовах бойових дій.

Нагадаємо

20 квітня Україна підписала угоду з Європейським Союзом щодо участі в Механізмі цивільного захисту ЄС.

Джерело: УНН

Новости Чернигова