Умисне вбивство: жителя Ніжинщини засуджено до 8 років

Ніжинською окружною прокуратурою доведено в суді вину 45 — річного чоловіка за замах умисне вбивство свого знайомого та незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї, без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України).

В судовому засіданні встановлено, що обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з мотивів неприязних стосунків, прийшов до місяця проживання свого знайомого та здійснив прицільний постріл в останнього з одноствольного дульнозарядного пістолета, який незаконно придбав та зберігав без передбаченого законом дозволу, спричинивши потерпілому поранення грудної клітини. Завдяки своєчасно наданій медичній допомозі потерпілий залишився живим.    

Обвинувачений в судовому засіданні вину не визнав. Однак переконливі докази та принципова позиція обвинувачення не залишилися поза увагою суду.

Відтак, його засуджено до 8 років позбавлення волі.
Наразі вирок суду законної сили не набрав.

Фото ілюстроване

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Джерело: Ніжинська окружна прокуратура Теги: Умисне вбивство, Жителя Ніжинщини, Засуджено до 8 років

Источник

Новости Чернигова