упц мп перешкоджає роботі комісії Мінкульту в Лаврі: до поліції подано вже другу заяву

КИЇВ. 31 березня. УНН. Комісія з приймання-передачі державного майна Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» знову не змогла розпочати роботу в Лаврі через перешкоджання упц мп. Як повідомили у Мінкульті, до поліції було подано ще одну заяву, передає УНН.

Деталі

Як повдіомили у Мінкульті, при повторній спробі оглянути одне з приміщень Комісія не змогла потрапити до будівлі, бо вона була закрита. Ключі, які передали представники Монастиря не підійшли до серцевини замка приміщення. Про це Комісія склала відповідний Акт.

«Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» знову подав заяву до Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві через незаконне перешкоджання доступу до державного майна», — йдеться у повідомленні.

Раніше

Сутичок в Києво-Печерській Лаврі, куди намагалася потрапити другий день поспіль комісія Мінкульту, за даними поліції, сьогодні не було.

Комісію Мінкульту не пустили в Києво-Печерську Лавру і 30 березня. Через перешкоджання роботи комісії Мінкульту в Києво-Печерській Лаврі було подано заяву в поліцію.

Нагадаємо, 29 березня упц мп мала звільнити будівлі Києво-Печерської лаври.

Джерело: УНН